Воловецькі лісівники зацікавлені працевлаштуванням громадян

Увага, конкурс!
15 Жовтня, 2018
До уваги громадян та підприємців! Оголошено конкурс!
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Воловецькі лісівники зацікавлені працевлаштуванням громадян

11 квітня у смт. Воловець по вул.Пушкіна,12 у Воловецькому районному центрі зайнятості у залі засідань було проведено зустріч безробітних Воловецького районного центру зайнятості з головним лісничим державного підприємства «Воловецького лісового господарства» Стецо Мироном Івановичем.

Захід відкрила заступник директора Воловецького районного центру зайнятості Марія Годзінець, яка проінформувала про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці району, розповіла про послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям та населенню, розповіла про роботу, яку проводять спеціалісти центру зайнятості для прискорення працевлаштування незайнятого населення. Також ознайомила присутніх з історією державного підприємства «Воловецького лісового господарства» та про тісну співпрацю із центром зайнятості і представила представника даного підприємства головного лісничого Мирона Стецо.

Головний лісничий розповів учасникам презентації, що основна господарська діяльність підприємства спрямована на вирощування високопродуктивних лісових насаджень та відтворення лісових ресурсів, на охорону лісу від пожеж, хвороб і шкідників, захисту ґрунтів від ерозії та навколишнього природного середовища.
Звернув увагу на те, що силами лісгоспу вони не в змозі в повному обсязі відновити ліс, тому до роботи залучають безробітних осіб і незайняте населення на посаду робітника на лісокультурних роботах. На даний час потрібно буде провести посадку саджанців на площі лісу – 122 га, що є річною нормою, весною – 90 га, а в залишку на осінь залишиться 32 га площі лісу

Також розповів про процедуру запису на дану посаду, а саме:

– особа, яка виявила бажання працювати робітником на лісокультурних роботах повинна звернутися до лісничого відповідного господарства;
– лісничий визначає обсяги робіт, які потрібно зробити у даному господарстві і площу для проведення робіт;
– формує списки ;
– пише службову записку;
– після цього кадровий відділ оформляє на роботу.
Також наголосив, що робітникам потрібно обговорити з лісничими про план робіт на сезон і в обов‘язковому порядку пройти інструктаж з техніки безпеки.

Усі часники отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Інформацію підготовлено та опрацьовано провідним фахівцем ВНСП Іріною Коцан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.