На Закарпаття прийшла спека! 
15 Жовтня, 2018
Будівництво лісової дороги на фінішній прямій
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Буденності лісівників Воловеччині

Робота в лісі є завжди: і взимку, і влітку, і в спеку, і в дощ. Тут і збір лісового насіння та його підготовка до висіву, тут і догляди за посівами, молодими посадками лісу, тут і роботи по таксації, відводу лісосічного фонду, постійна охорона та захист лісу.

Ось і зараз лісівники Воловецького лісгоспу займаються, в основному, доглядами за посадками лісу та рубками догляду в молодняках, поновлюють існуючі та створюють нові протипожежні смуги, будують лісові дороги. За останніми статистичними даними лісництвами лісгоспу вже проведено освітлення на площі 72 га, прочистки – 85.6 га, прохідних рубок – 72.6 га, вибіркових санітарних рубок 143.5 га, догляд за лісовими культурами на площі 249.9 га, влаштовано 4 км мінералізованих протипожежних смуг.

Будується нова лісова дорога в урочищі Ільмовий потік Н-Ворітського лісництва. Кращими у виконанні плану по проведенню рубок догляду в молодняках є В-Воловецьке лісництво /лісничий Далекорей М.В./ – 63.3 га, В-Ворітське лісництво /лісничий Панкулич В.А./- 40.6 га та Жденіївське лісництво /лісничий Щербей В.В./ – 25.2 га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.