Офіційна відповідь щодо інформаційного повідомлення у групі  “Просто” #вирубка навколо смт. #Воловець.”
15 Жовтня, 2018
Воловецькі лісівники оновили автопарк
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Інформація щодо отоварення дровами

На виконання протокольного рішення виробничої наради, яка відбулася нещодавно у лісгоспі в усіх структурних підрозділах підприємства прискорилися роботи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/19 років.

В даний час виконується ремонт та утеплення всіх виробничих, побутових, підсобних приміщень, завозяться паливні дрова. У автоколоні та цеху первинної переробки деревини підприємства проводиться обслуговування та ремонт машино-тракторного парку і устаткування в плані підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.

Виготовлено та відремонтовано невеликі пересувні приміщення для обігріву працівників, зайнятих на лісозаготівлях у віддалених лісових урочищах. Поряд з цим ДП «Воловецьке лісове господарство» взяло на себе зобов’язання по забезпеченню паливними дровами закладів освіти та бюджетних установ Воловецького району в обсязі 362 кбм.

На даний час завезено на місця 115 кбм. Крім того, місцевому населенню згідно нарядів на відпуск лісопродукції виписано понад 2 тис.кбм паливних дров, з яких 1982 кбм вже отоварено. Як повідомив головний механік підприємства Понзель І.І. після чергового технічного обслуговування у цеху первинної переробки деревини в с. Підполоззя буде запущено ще і дровокольний станок.

За додатковою інформацією щодо виписки та отримання паливних дров можна звертатись у контори лісництв, цеху переробки деревини, контору лісгоспу та за тел.0995075510.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.