Лісівники Воловеччини долучились до свята мисливців

Інформація про відпуск та заготівлю деревини в розрізі лісокористувачів по ДП Воловецьке лісове господарство станом на 01.06.2018 року
15 Жовтня, 2018
Активізувала свою роботу мобільна група по попередженню та виявленню правопорушень
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Лісівники Воловеччини долучились до свята мисливців

День мисливця, який було запроваджено з ініціативи Закарпатського ОУЛМГ і вже вруге поспіль проводився 26.05.2018 року в мальовничому урочищі біля с. Шаланки Виноградівського району відвідала велика кількість гостей.

У цьому святі взяли участь лісогосподарські підприємства, мисливські колективи області, всі небайдужі. У програму міжнародного свята входила оригінальна фотозона, виставки мисливської зброї, картин закарпатських художників та унікальної різьби по дереву на природничу тематику, демонстрація мисливських собак та здобутих трофеїв, різноманітні концертні номери, шедеври мисливського кулінарного мистецтва і багато-багато іншого.

Серед численних учасників свята достойне місце зайняла і делегація ДП Воловецьке лісове господарство та мисливські колективи Воловецького району. Ними були представлені різноманітні стенди на мисливську та природничу тематику, мисливські собаки та здобуті мисливські трофеї.

Авторитетний експерт-таксидерміст СІС Олег Черепанін прямо на місці проводив оцінку здобутих мисливських трофеїв, а спеціальна комісія фахівців оцінювала виступи мисливських собак.

Непогані результати в цих дисциплінах показали, зокрема, на виставці мисливських собак лісничий Н-Воловецького лісництва Щербей І.М. зі своїм чотириногим другом, а члени «Лісівника» – лісничий Підполозянського лісництва Медуляк І.М. та лісничий Верхньоворітського лісництва Панькулич В.А. отримали золоті та срібні дипломи за здобуті роги козулі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.