Під постійним та неослабним контролем адміністрації і профспілки ДП «Воловецьке лісове господарство» знаходиться стан охорони праці та здоров’я працівників

До уваги підприємців-деревообробників
15 Жовтня, 2018
До уваги підприємців
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Під постійним та неослабним контролем адміністрації і профспілки ДП «Воловецьке лісове господарство» знаходиться стан охорони праці та здоров’я працівників

Під постійним та неослабним контролем адміністрації і профспілки ДП «Воловецьке лісове господарство» знаходиться стан охорони праці та здоров’я працівників. Згідно комплексних заходів і завдань по виконанню Галузевої програми з поліпшення стану безпеки праці та виробничого середовища на 2018 рік лісгоспом заплановано використати 63.1 тис. грн. власних коштів.

Серед основних показників даної програми є забезпечення працівників різноманітними засобами індивідуального захисту, спецодягом, спецвзуттям, будиночками для обігріву у зимовий період на лісозаготівлі.

Щорічно за кошти підприємства проводяться періодичні медичні огляди всіх працівників, а також передрейсові медичні огляди водіїв транспортних засобів.

Службою охорони праці з метою підвищення кваліфікаційного рівня працівників на підприємстві щороку проводяться змагання вальників лісу, навчання та перевірка знань всіх працюючих з питань охорони праці, обладнано кабінет з охорони праці, де постійно оновлюються нормативні акти та спеціалізована література з даного питання.

Один із пунктів даної програми передбачає, зокрема, і підготовку та перепідготовку посадових осіб підприємства з питань охорони праці у спеціалізованих навчальних закладах «Укрцентркадриліс» м.Боярка та м.Івано-Франківськ, де щоквартально свою кваліфікацію підвищують як майстри лісу так і лісничі підпорядкованих лісництв. Крім того, в цьому році заплановано направити на курси з підвищення кваліфікації головного лісничого Стецо М.І., головного інженера Малильо І.І. та всіх лісничих.

Провідний інженер з охорони праці та ЦО М.С. Собран

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.