Інформація щодо отоварення дровами
15 Жовтня, 2018
Лісівники – за розвиток туризму
15 Жовтня, 2018
Показати всі

Воловецькі лісівники оновили автопарк

Не зважаючи на економічні труднощі, пов’язані з повною відсутністю бюджетного фінансування, адміністрація ДП “Воловецьке лісове господарство” намагається постійно проводити технічне переоснащення виробництва, оновлювати в першу чергу автомобільний парк.

Ось і нещодавно лісгосп придбав спецавтомобіль для вивезення деревини. Дещо раніше було закуплено легковий автомобіль «Нива» для патрулювання лісових масивів, дровокольний станок та встановлена на автомобільну базу нова установка «Фіскарс». Зараз на оснащенні лісгоспу знаходиться 10 вантажних автомобілів, два лісовози марки УРАЛ, один екскаватор, один бульдозер, один автонавантажувач, три трактори, один з яких гусеничний.

Крім того, 15 бензопил марки «Штіль», одна електропила ЕПЧ-3, колун дров RCA-400, тракторні та автомобільні причепи, три спеціальні та два службові легкові автомобілі. Для переробки заготовленої деревини у цеху переробки встановлено пилорами Р-63, Р-63-4А,стрічкопильний верстат УРД-800, два торцювальні станки, один чотиристоронній стругальний станок С-26, кругло пильний обрізний Ц-6, рейсмусний СР-6, заточний ТчПЛ-3,а також ЦМ-80 і ЦРМ-180. Здавалось би технічне оснащення достатнє, однак сучасні умови господарювання вимагають постійного і кардинального оновлення парку машин та механізмів, що знаходяться на балансі підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.