З них до державного бюджету сплачено воловецькими лісівниками 5.4 млн. грн.

До уваги підприємців-деревообробників
15 Жовтня, 2018
До уваги підприємців-деревообробників
15 Жовтня, 2018
Показати всі

З них до державного бюджету сплачено воловецькими лісівниками 5.4 млн. грн.

На оперативній нараді 09.07.2018 року підведено підсумки роботи ДП «Воловецьке лісове господарство» у першому півріччі 2018 року та ознайомлено присутніх із діяльністю інших підприємств Закарпатського ОУЛМГ по результатах колегії директорів, яка відбулася 05.07.2018 року у м. Ужгород.

Як відмітив директор ДП «Воловецьке лісове господарство» В.В. Росол сьогодні наше підприємство є вагомим джерелом постачання сировини для роботи деревообробних підприємств району та області і є одним із основних наповнювачів як державного так і, в першу чергу, місцевого бюджетів.

Згідно оперативних статистичних даних підприємство за останні 6 місяців сплатило 9.1 млн. гривень податків, що на 60.4 % більше, ніж за аналогічний період 2017 року. З них до державного бюджету сплачено 5.4 млн. грн., до місцевого – 2.1 млн.грн.,а також сплачено 1.6 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Зараз у лісгоспі працює понад 140 штатних працівників, крім того щорічно по угодах-підряду на сезонні лісогосподарські роботи залучається значна кількість місцевих мешканців із багатьох населених пунктів Воловецького району. Підприємство, як і на протязі багатьох попередніх років, і надалі забезпечує сталий соціально-економічний розвиток району, надає робочі місця, забезпечує заробітну плату та соціальний захист своїх працівників.

Прес-служба ДП «Воловецьке лісове господарство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.